Генеральне консульство України в Гамбурзі

, Київ 03:42

Творчий вечір відомого музиканта, волонтера, лідера рок-гурту «Широкий Лан» Святослава Бойка у Гамбурзі

10 червня 2016, 14:20

9 червня ц.р. у приміщенні Генерального консульства України в Гамбурзі відбувся творчий вечір відомого музиканта, волонтера, лідера рок-гурту «Широкий Лан» Святослава Бойка. Святослав Бойко вже вдруге виступає у Гамбурзі. Цього разу організатором заходу стало Німецько-Українське культурне товариство за сприяння Генерального консульства України в Гамбурзі.
Святослав Бойко є активним волонтером та доставляє допомогу для наших військових на фронті, учасником та організатором благодійних музичних турів на підтримку бійців. За плечами Святослава понад 40 виїздів на лінію фронту з вересня 2013 року. Концертна програма С.Бойка охопила понад 10 авторських пісень. 
У ході зустрічі з волонтером присутні змогли почути свідчення з перших уст про актуальну ситуацію на Сході, про настрої і прагнення українських вояків, а також ознайомитися з творами нової генерації українських поетів, які публікуються в рамках проекту «Дух нації».  Концерт українського музиканта відвідали члени українських товариств і громади Гамбурга, місцеві волонтери, співробітники Генерального консульства України в Гамбурзі.

Останні новини

Перелік громадських організацій, які працюють у сфері протидії торгівлі людьми на території України | 12 квітня, 17:33

З метою запобігання торгівлі людьми просимо ознайомитись з переліком громадських організацій, які працюють у сфері протидії торгівлі людьми на території України та контактними даними посадових осіб обласних державних адміністрацій, відповідальних за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.