Генеральне консульство України в Гамбурзі

, Київ 03:49

У Пленарному залі Ганзейського вищого земельного суду Гамбурга відбулася конференція «Вплив права ЄС на українське та німецьке право»

11 жовтня 2017, 15:16

10 жовтня 2017 р. у Пленарному залі Ганзейського вищого земельного суду Гамбурга відбулася конференція «Вплив права ЄС на українське та німецьке право». Організатором конференції виступило Німецько-Українське об’єднання юристів. До участі у конференції прибуло понад 70 осіб з інших федеральних земель ФРН та гості з України. Серед учасників заходу - адвокати, партнери юридичних компаній ФРН та України, професори права університетів Гамбурга, Вісмара, Києва, Харкова і Ужгорода.
Конференція розпочалася вітальними словами організаторів заходу - судді Вищого земельного суду Гамбурга, Голови Німецько-Українського об’єднання юристів Корнелії Вьольк, заступника Голови вищого земельного суду Гамбурга, доктора Гідо Крістензена та Генерального консула України в Гамбурзі Оксани Тарасюк. 
Конференція пройшла у формі чотирьох тематичних круглих столів: конституційне право, судова реформа, цивільне та економічне право, соціальне право. У ходi конференції виступили Постійний представник Верховної Ради в Конституційному суді України проф. А.Селіванов, проф. Національного авіаційного університету Ю.Волошин, проф. Харківського національного юридичного університету ім.Я.Мудрого Б.Поляков, проф. О.Беляневич (НАУ), проф.В.Рошканюк (Національний університет Ужгорода) та інші учасники. 
У ході активних дискусій учасників відбувся обмін досвідом між українськими та німецькими правознавцями на тему ключових аспектів українського та німецького права.

Останні новини

Перелік громадських організацій, які працюють у сфері протидії торгівлі людьми на території України | 12 квітня, 17:33

З метою запобігання торгівлі людьми просимо ознайомитись з переліком громадських організацій, які працюють у сфері протидії торгівлі людьми на території України та контактними даними посадових осіб обласних державних адміністрацій, відповідальних за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.