Генеральне консульство України в Гамбурзі

, Київ 04:00

У Гамбурзі відзначили День Гідності і Свободи

21 листопада 2017, 16:34

Напередодні Дня Гідності і Свободи України, у рамках проведення Українсько-Німецького Року мов 18 листопада ц.р. у Генеральному консульстві України в Гамбурзі відбулися урочисті заходи.

Заходи розпочалися виконанням Гімну України та хвилиною мовчання у пам’ять всіх загиблих у боротьбі за Свободу, Гідність та Незалежність України.

Генеральний консул України в Гамбурзі Оксана Тарасюк звернулася до присутніх з привітальним словом. На початку відбулося відкриття виставки-ретростективи «4 роки» художниці і журналістки, засновниці культурної організації ArtMaidan Юлії Марушко. Присутні мали нагоду оглянути картини, які відтворюють хронологію країни в серці Європи: «Солдати часу», «Жінка і війна», «Анастазис».          

 Цього ж дня відбувся незабутній концерт української оперної співачки Софії Паламар та піаністки Олесі Сальвицької. Українські митці виконали твори українських композиторів А.Кос-Анатольського, В.Барвінського, С.Людкевича, М.Скорика та інших. Софія Паламар та Олеся Сальвицька добре відомі німецькій публіці. Випускниця Львівської музичної академії ім.М.Лисенка по класу вокалу С.Паламар у 2007 р. отримала стипендію Вагнерівського товариства Німечини у Львові. З 2013 року працює в Staatstheater Braunschweig, а з 2017 р. - у Semperoper Dresden. Піаністка О. Сальвицька, яка навчалася по класу фортепіано у Львівський музичній академії їм. М.Лисенка, потім у Вищій Музичній школі в Гамбурзі, і Ваймері уже понад 10 років проживає і творчо розвивається на теренах Німеччини, де також займається викладацькою діяльністю.

Того ж дня в приміщенні установи пройшов флеш-моб на підтримку започаткованої інформаційної кампанії #CrimeaIsBleeding, в центрі уваги якої – долі кримчан, які з гідністю протистоять репресіям та іншим випробуванням російського окупаційного режиму.

Серед численних відвідувачів, які цього вечора завітали до Генерального консульства були не тільки українці, керівники українських громадських організацій Півночі ФРН, але й чимало громадян Німеччини, які для себе відкрили силу сучасного українського мистецтва та змогли відчути культурні традиції нашого народу. Після завершення офіційної частини заходу присутні мали нагоду скуштувати страви української кухні та поспілкуватися у невимушеній атмосфері.

Останні новини

Перелік громадських організацій, які працюють у сфері протидії торгівлі людьми на території України | 12 квітня, 17:33

З метою запобігання торгівлі людьми просимо ознайомитись з переліком громадських організацій, які працюють у сфері протидії торгівлі людьми на території України та контактними даними посадових осіб обласних державних адміністрацій, відповідальних за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.