Генеральне консульство України в Гамбурзі

, Київ 11:34

160 представників бізнес-індустрії взяли участь в економічному форумі „Україна – Баварія 2018”

25 січня, 16:39

160 представників бізнес-індустрії взяли участь в економічному форумі „Україна – Баварія 2018”, якій проходив на базі Торгово-промислової палаті землі Баварія.

Під час свого виступу Перший віце-прем‘єр міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі України, Степан Кубів пообіцяв німецьким та зарубіжним партнерам підтримку Уряду в реалізації проектів. Зокрема йшлося про формування «дорожньої карти» дій політичного сегменту в співробітництві з Україною. Кубів зазначав, що в нашої держави є чіткий план бачення розвитку, щорічного зростання ВВП на рівні 3-5-7 відсотків і це буде виконано.

У свою чергу заступник прем‘єр-міністра Баварії, Ільзе Айгнер, запевнила, що німецька сторона не підтримує незаконну анексію Криму.

Німецькі компанії вже створили 30 тис. робочих місць на території України, 2 тис. з яких, було створено лише за останній рік. Загалом, в Україні наразі працюють 4100 підприємств ФРН.

Покращенню умов інвестування сприятиме також те, що український уряд працює над законом про розширення можливостей державно-приватного партнерства, законодавством у сфері захисту прав інтелектуальної власності, законом про забезпечення вимог кредиторів, про антикорупційний суд тощо, переконані учасники.

Фото: УКРІНФОРМ