Генеральне консульство України в Гамбурзі

, Київ 11:30

Посол України здійснив робочий візит до федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія

07 лютого, 14:47

5-6 лютого 2018 року Посол України у Німеччині Андрій Мельник здійснив робочий візит до мм. Дюссельдорф та Бонн, де відбулися переговори з Президентом ландтагу Андре Купером (ХДС), Головою парламентської фракції ХДС Бодо Льоттгеном та виконавчим секретарем Конвенції ООН зі зміни клімату в Бонні Патрицією Еспіноза.

Розмова з керівництвом фракції АдН у земельному парламенті Північного Рейну-Вестфалії з приводу «приватної поїздки» їхніх однопартійців до Криму була «малоприємною, але конструктивною і аргументованою», в результаті чого члени фракції підтвердили, що дистанціюються від своїх соратників ,запевняючи щодо відсутності мандату на поїздку. «Незаконна поїздка німецьких політиків у Крим - це не вибрик тінейджерів, а кримінальний злочин з дуже тяжкими наслідками», - заявив Мельник німецьким ЗМІ.

Члени фракції заявили про готовність побувати з візитом в Україні та на місці з'ясувати для себе багато питань, «щоб не бути односторонніми в оцінці ситуації».

Німеччина не визнає незаконної анексії Криму і засуджує візити туди політиків, попереджаючи про їх правові наслідки.

У рамках візиту глава української дипмісії відвідав редакцію популярної газети «Westdeutsche Zeitung», де дав ексклюзивне інтерв’ю з актуальних питань розвитку України.

 

Fotos: bs