Генеральне консульство України в Гамбурзі

Київ 23:34

Agri-Tech Зустріч експертів у галузі сільського господарства з Німеччини та України з успіхом пройшла у Посольстві

16 травня, 10:37

15 травня в Посольстві Німеччіни в Україні за підтримки Німецько-Українського Форума, Східного комітета німецької економіки та Foreign Concil on Economic Relations відбувся захід за участі експертів у галузі сільського господарства з Німеччини та України. Ініціатором заходу виступав Вольфрам Ребок (Wolfram Rehbock REHBOCK&FRIENDS, Kiew), адвокат, член правління НУФ.

Основною темою обговорення були можливості для інновативних підприємств зі сфер точного землеробства, інноваційних технологій та дигіталізації українського сільского господарства.

Хольгер Вельк (Holger Welck), генеральний директор підприємства по виготовленню сільськогосподарської техніки Claas Ukraine Claas Ukraine LLC доповідав про точне землеробство та безпілотних тракторів. Ця техніка вже використовується частково в Україні.

Боррис Ферстер (Borris Förster), діректор компанії Eccelerate та співвласник одного аналітичного центру представив свої ідеї сільськогосподарских продуктів майбутнього. 

Лев Ванян (Lew Wanjan) з української компанії Innovative Technical Decisions робив доклад на тему можливостей дигіталізації сільського господарства.

Анереас Шмідт (Andreas Schmidt) від Büro für präzise Agronomie EXAgT пояснював пояснював використання супутникових технології в плануванні посадки та вирощуванні сільськогосподарської продукції.А Стефан Хюбнер з Федерального міністерства продовольства та сільського господарства представив діяльність Німецького сільськогосподарського та навчального центру в Україні (ADFZ). Широко обговорювалися можливості подальшої поглиблення німецько-української співпраці в галузі сільського господарства. Проблемною сферою є, перш за все, освіта та кваліфіковані працівники. Представник BMEL посилався на розвиток дуальною освіти в Україні. Пан Велк з Claas підкреслив важливість підготовки кадрів персоналу для замовників та користувачів сільськогосподарської техніки.