Довідка про відсутність судимості
Опубліковано 02 серпня 2021 року о 17:01

Оформлення довідки про відсутність судимості


Оформити довідку про відсутність судимості (яка на даний час називається витяг з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості») громадяни можуть самостійно.


Для цього необхідно перейти за посиланням https://vytiah.mvs.gov.ua та оформити документ в електронному вигляді.


Витяг є дійсний в електронній формі, а його легітимність може бути перевірена зацікавленою стороною через офіційний веб-сайт МВС України за посиланням https://wanted.mvs.gov.ua/test


У разі необхідності пред’явлення компетентним органам офіційного документа в паперовому вигляді громадянин України, який отримав витяг в електронній формі, може звернутися із заявою до Генерального консульства України в Гамбурзі для отримання відповідної консульської довідки.

Громадянам України чоловічої статі призовного віку (від 18 до 60 років) необхідно перед записом на консульський прийом ОБОВ`ЯЗКОВО ознайомитися з інформацією про умови, за яких їм може бути надана консульська послугаЗвертаємо увагу, що за умови відсутності військово-облікового документу (ВОД ) отримання консульської послуги тимчасово можливе після постановки на тимчасовий консульський облік чи оновлення своїх даних консульського обліку. У такому разі запис на прийом слід робити лише до тієї консульської установи, в консульському окрузі якої громадянин проживає (для Генерального консульства України у Гамбурзі - це федеральні землі Гамбург, Бремен, Нижня Саксонія і Шлезвіг-Гольштейн ). Окремий запис для постановки на тимчасовий консульський облік робити непотрібно, лише слід отримати запис на основну консульську послугу. При цьому при собі слід мати пакети документів, необхідні як для постановки на тимчасовий консульський облік, так і для основної консульської послуги. Більш детальна інформація знаходиться у розділі "Консульський облік".

Паперовий чи електронний військово-обліковий документ для отримання консульських послуг можна не подавати, якщо консульська дія вчиняється в інтересах дитини, другий з батьків якої є іноземцем або особою без громадянства.  Також вимога щодо пред'явлення ВОД не діє, якщо йдеться про оформлення посвідчення особи на повернення в Україну (т.зв. «білий паспорт») або якщо за консульською послугою звертається арештований або позбавлений волі заявник. 

Для цього громадянину необхідно здійснити такі кроки:

 1. Оформити витяг за посиланням https://vytiah.mvs.gov.ua та роздрукувати його у двох примірниках.
 2. Звернутися до Генконсульства письмово (на ел.скриньку установи [email protected] ) з проханням про надання часового слоту для отримання довідки. При цьому необхідно надіслати копію свого закордонного паспорта/паспорта громадянина України та копію витягу.
 3. Після отримання повідомлення від Генконсульства прийти до консульської установи у визначений установою час з оригіналами документів, що зазначені нижче.
 4. Під час відвідання консульства  подати консульському працівнику:
 • заяву на засвідчення паперового витягу з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості» (заповнюється на місці);
 • посвідчення особи (паспорт громадянина України або паспорт громадянина України для виїзду за кордон тощо);
 • дві роздруковані копії оформленого електронного витягу.
 • квитанцію про сплату консульського збору (28 Євро). Отримати інформацію щодо порядку та шляхів сплати консульського збору можна за посиланням https://hamburg.mfa.gov.ua/konsulski-pitannya/2776-consular-charges/poryadok-splati-konsulskogo-zboru-v-genkonsulstvi
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux