Запис на прийом
Опубліковано 18 травня 2022 року о 22:00

Шановні відвідувачі!

Для отримання консульських послуг, які вимагають особистої присутності, необхідно здійснити онлайн-запис на консульський прийом  та отримати конкретну дату та час для здійснення візиту до установи. Перелік консульських дій, для яких передбачені інші умови отримання запису або які надаються у порядку "живої" черги, також зазначений у пунктах 2-4 цього тексту.

Громадянам України чоловічої статі призовного віку (від 18 до 60 років) необхідно перед записом на консульський прийом ОБОВ`ЯЗКОВО ознайомитися з інформацією про умови, за яких їм може бути надана консульська послугаЗвертаємо увагу, що за умови відсутності військово-облікового документу (ВДО ) отримання консульської послуги тимчасово можливе після постановки на тимчасовий консульський облік чи оновлення своїх даних консульського обліку. У такому разі запис на прийом слід робити лише до тієї консульської установи, в консульському окрузі якої громадянин проживає (для Генерального консульства України у Гамбурзі - це федеральні землі Гамбург, Бремен, Нижня Саксонія і Шлезвіг-Гольштейн ). Окремий запис для постановки на тимчасовий консульський облік робити непотрібно, лише слід отримати запис на основну консульську послугу. При цьому при собі слід мати пакети документів, необхідні як для постановки на тимчасовий консульський облік, так і для основної консульської послуги. Більш детальна інформація знаходиться у розділі "Консульський облік

Задля покращення доступу до консульських послуг, Вашої безпеки та боротьби з кібершахрайством запис в Е-Чергу МЗС відбуватиметься за умови електронної ідентифікації відвідувача, за допомогою е-підписів (на файловому, хмарному чи інших захищених носіях), Дія.Підпис та BankID НБУ. 

Електронна ідентифікація забезпечується через платформу ID.GOV.UA. 

Просимо Вас заздалегідь підготуватися до використання засобів електронної ідентифікації. Роз'яснення та навчальні відеоматеріали наведені у розкривних блоках інформації, розміщеної на офіційній сторінці Міністерства закордонних справ України. Просимо заходити та уважно ознайомлюватися.

Посилання на онлайн-запис в системі Е-черга розміщене внизу. 

При реєстрації просимо ОБОВ'ЯЗКОВО звернути увагу на таке:

 • необхідно робити стільки бронювань, скільки планується вчинити консульських дій. Наприклад: для вписання в паспорт батька трьох дітей необхідно зробити три бронювання;
 • для забезпечення комунікації з Генконсульством необхідно вказувати свою електронну адресу, яку Ви регулярно перевіряєте. На Вашу електронну скриньку надходитимуть відповідні повідомлення Генконсульства;
 • уникайте надання електронних адрес з доменом російського походження. Записи на адреси mail.ru, list.ru тощо анулюються автоматично;
 • задля якісного та швидкого отримання консульської послуги потрібно мати з собою під час візиту до Генконсульства ОРИГІНАЛИ та КОПІЇ  необхідних для відповідної консульської дії документів. Якщо вчиняється консульська дія для неповнолітньої дитини, необхідно мати копії свідоцтва про народження дитини та копію паспорта батьків.

УВАГА! УВАГА! УВАГА!


 1. Перед відвідуванням Генконсульства уважно ознайомтеся на сайті з усією інформацією про консульську послугу, яку хочете отримати, у розділі "Консульські питання" - НЕВИКОНАННЯ ВАМИ УСІХ ПРОПИСАНИХ ВИМОГ може стати ПРИЧИНОЮ ВІДМОВИ вам у здійсненні консульської дії
 2. Для отримання в Генеральному консульстві України в Гамбурзі таких консульських послуг як постановка на консульський облік, подача клопотання про залишення на постійне проживання за кордоном, подача клопотання про вихід з громадянства України не потрібно здійснювати Онлайн-запис в системі е-черга. Для отримання слоту з цих питань слід особисто письмово звернутися до установи, після чого заявнику буде призначено дату і час подачі відповідних документів. Більш детальна інформація щодо отримання слотів розміщена у тематичних розділах нашого сайту.
 3. Онлайн-запис не потрібен для отримання в Генконсульстві України в Гамбурзі новооформленого закордонного паспорта. Видача новоприбулих до Генконсульства України у Гамбурзі паспортних документів відбувається  у порядку "живої" черги у робочі дні з понеділка по четвер включно, з 15:00 год. до 17:00 год.  
 4. Онлайн-запис не потрібен для таких консульських дій як внесення відомостей про дитину у закордонний паспорт одного з батьків та продовження терміну дії закордонного паспорта. Ці дії надаються в Генконсульстві України у Гамбурзі у порядку "живої" черги у робочі дні з понеділка по п’ятницю включно, з 9:00 год до 11:00 год. У разі відсутності документів, необхідних у даних випадках, зазначені консульські дії не будуть надані, тому просимо уважно ознайомлюватися з інформацією у відповідних розділах. 
 5. Відповідно до рекомендацій МЗС України та з урахуванням відкриття в містах Берлін та Кьольн паспортних сервісів ДП «Документ», які оформлюють, зокрема, паспорти громадянам України для виїзду за кордон, які тимчасово перебувають на території ФРН, Генеральним консульством України в Гамбурзі створено окремі слоти з оформлення закордонних паспортів для громадян України, які оформили дозвіл українських органів влади на постійне проживання за кордоном (мають у своєму закордонному паспорті штамп українською мовою "ПОСТІЙНЕ ПРОЖИВАННЯ У НІМЕЧЧИНІ") і постійно проживають в межах консульського округу Генерального консульства України в Гамбурзі (федеральні землі Гамбург, Бремен, Нижня Саконія та Шлезвіг-Гольштейн). Більше інформації про умови такого запису можна отримати тут.

Онлайн-запис за посиланням:

Електронна черга | Міністерство закордонних справ України (mfa.gov.ua)

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux