Найбільша міжнародна виставка у сфері інновацій у сільському господарстві "Агрітехніка" успішно пройшла у Ганновері
Опубліковано 16 листопада 2015 року о 11:27

З 9 по 14 листопада 2015 року у м.Ганновер (федеральна земля Нижня Саксонія) проходила міжнародна виставка «Agritechnica 2015» - одна з найбільших у сфері інновацій в сільському господарстві та сільськогосподарській техніці.

Понад 3 000 учасників з 52 країн світу представили в Ганновері свої новітні розробки.

Україна була представлена 10 експонентами, а саме:  ВАТ «Завод ім.Фрунзе» (м.Харків), ТОВ «Хавестер» (м.Київ), группа підприємств «Гідросила» (м.Кіровоград), компанія КМЗ-індастріз (Полтавська область),ПП «Лаконіка» (м.Львів), ПП «Лубнимаш» (Полтавська область), ТОВ «Полімершпагат» (м.Бориспіль), АТ «У.П.Е.К.» (м.Харків), СП «Завод Кобзаренка» (м.Київ), ПП «Радіо-комунікаційні системи» (м.Київ).

З метою участі в заходах, передбачених програмою виставки, у Ганновері перебувала офіційна делегація Міністерства аграрної політики та продовольства України на чолі з Міністром О.М.Павленком, яку супроводжували Генеральниий консул України в Гамбурзі О.Тарасюк та консул О.Тертична.

Відкриття виставки проводилося Парламентським Державним секретарем Федерального міністерства харчування, сільського господарства та захисту прав споживачів ФРН Петером Блейзером та Заступником міністра аграрної політики та продовольства України В.В.Рутицькою, що свідчить не лише про високий рівень самої виставки, але й про приділення значної уваги Україні, як серйозному партнеру в аграрній галузі.

У рамках виставки члени української делегації  взяли участь у низці двосторонніх заходів, ключовими з яких стало підписання Протоколу про наміри між Міністерством аграрноії політики та продовольства України та Федеральним Міністерством продовольства та сільського господарства ФРН про реалізацію двостороннього проекту кооперації "Надання консультацій Україні з питань аграрної торгівлі в рамках Угоди про поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі між ЄС та Україною"та Українсько-німецький Форум „Реформи в аграрному секторі України – результати і перспективи".

Під час виступів на форумі був широко представлений аграрний потенціал, висвітлені проблеми ринку сільськогосподарської техніки в Україні та перспективи доступу до нього для іноземних партнерів та інвесторів. Міністр О.М.Павленко відповів на численні питання аудиторії, відбулась подіумна дискусія за участю експертів аграрної галузі України та ФРН.

Високий рівень представництва багатьох країн світу та відомих компаній на заходах у рамках «Agritechnica 2015», участь у численних конференціях, публічних дискусіях, фахових «круглих столах» тощо, підтверджує, що міжнародна виставка інновацій в сільському господарстві та сільськогосподарській техніці у Ганновері й далі відіграє роль важливого світового форуму.

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux