В Інституті порівняльного та міжнародного приватного права ім.М.Планка у Гамбурзі відбулася міжнародна конференція «Інтеграція українського міжнародного приватного права в європейське правове поле»
Опубліковано 14 грудня 2016 року о 17:28

12 грудня ц.р. в  Інституті порівняльного та міжнародного приватного права ім.М.Планка у Гамбурзі відбулася міжнародна конференція «Інтеграція українського міжнародного приватного права в європейське правове поле».

У заході взяла участь та виступила Генеральний консул України О.Тарасюк. Звертаючись до учасників конференції, вона поінформувала про стан українського приватного права та про динамічні зміни, які відбуваються останнім часом у цій галузі.

Крім провідних фахівців в галузі міжнародного приватного права з Німеччини (Юрґен Базедов, Гаральд Баум, Райнер Кольмс, науковці з університетів північно-німецьких міст Кіль, Гамбург, Росток, представники суддівського та адвокатського корпусів Гамбурга та інших), учасниками конференції були також правники з Туреччини, Польщі та Китаю.

Керівник Інституту д-р Ю.Базедов у своєму виступі детально зупинився на питаннях, що стосуються функціонування приватного права Європейського Союзу в Україні у контексті впливу на нього Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС. Доповідач висвітлив проблеми щодо лібералізації українського приватного права та його наближення до європейських стандартів. Інші доповідачі з німецького боку акцентували увагу учасників конференції на питаннях стосовно сучасних східноєвропейських соціальних та економічних процесів та наближення національних правових систем до європейських стандартів.

Представники Національної академії правничих наук України (В.Король, В.Короленко та В.Кочин) виступили зі змістовними доповідями, в яких висвітлили питання щодо модернізації європейського та українського міжнародного приватного права відносно права договірних зобов’язань, реформи української судової системи і цивільного провадження в контексті Угоди про Асоціацію України та ЄС та діяльності некомерційних правових юридичних осіб в Україні.

Після кожного із зазначених виступів відбувалася жвава дискусія з усіх порушуваних у них питань, у ході якої українці відповіли на численні запитання учасників конференції.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux