До уваги громадян України
Опубліковано 29 березня 2016 року о 20:55

Шановні громадяни України!

У зв’язку з численними зверненнями стосовно сплати консульського збору за виконання консульських дій та строків обробки поданих Вами документів, звертаємо Вашу увагу на наступне.

І. Оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон проводиться протягом не більше як три місяці після прийому документів від заявника. У разі необхідності здійснення запитів до компетентних органів термін оформлення паспорта продовжується на термін, необхідний для отримання відповіді. Оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон у терміновому порядку не застосовується.

Консульський збір за оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон складається з розгляду заяви з клопотанням про вчинення паспортної дії (15 євро) та власне за оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон:

Тарифи консульського збору за оформлення паспорта:

1. Оформлення паспорта – 135 євро;

2. Оформлення паспорта замість утраченого чи зіпсованого -
185 євро;

3. Оформлення уперше паспорта громадянина України для виїзду за кордон особі, яка досягла 16-річного віку - 75 євро;

4. Оформлення паспорта дітям  до 16 років - 15 євро (за розгляд клопотання про оформлення паспорта);

 

ІІ. Продовження строку дії паспортів громадянина України для виїзду за кордон оформляється у звичайному порядку – десять робочих днів, у терміновому порядку – три робочих дні з дати подання необхідних документів та сплати консульського збору. У разі необхідності здійснення запитів до компетентних органів термін продовження строку дії паспорта продовжується на термін, необхідний для отримання відповіді.

Консульський збір за продовження строку дії паспорта громадянина України для виїзду за кордон складається з розгляду заяви з клопотанням про вчинення паспортної дії (15 євро) та власне за продовження терміну дії паспорта громадянина України для виїзду за кордон (35 євро). Таким чином, консульський збір складає – 50 євро. За обробку паспорта в терміновому порядку стягується відповідно подвійний консульський збір (100 євро).

 

 

ІІІ. Процедура реєстрації дитини громадянином України відбувається на підставі частини 1 статті 7 Закону України "Про громадянство України" в редакції від 18.01.2001 року, який набув чинності 1 березня 2001 року, в якій зазначено: дитина, батьки або один з батьків якої на момент її народження були громадянами України, є громадянином України, незалежно від місця проживання батьків на момент народження дитини.

За оформлення довідки про реєстрацію дитини громадянином України консульський збір не стягується.

Звертаємо Вашу увагу на те, що свідоцтво про народження, видане на території Німеччини, має бути легалізованим у встановленому порядку або завіреним штампом Апостиль (див. розділ Засвідчення документів).

IV. Прийняття на тимчасовий облік здійснюється протягом трьох робочих днів з дати подання необхідних документів.

Громадяни України приймаються на тимчасовий консульський облік на термін, зазначений у виданому компетентними органами іноземної держави дозволі, що дає право на проживання в цій іноземній державі.

За прийняття на тимчасовий консульський облік консульський збір не стягується.

Прийняття на постійний консульський облік здійснюється протягом трьох робочих днів з дати подання необхідних документів та сплати консульського збору у звичайному порядку, у терміновому порядку – в день звернення за умови подання необхідних документів та сплати консульського збору.

За реєстрацію на консульський облік справляється консульський збір  у розмірі 35 євро (15 євро за розгляд заяви з клопотанням про вчинення паспортної дії та 20 євро за прийняття на постійний консульський облік).

За обробку паспорта в терміновому порядку стягується відповідно подвійний консульський збір (70 євро). 

За прийняття на постійний консульський облік дітей віком до 16 років консульський збір не стягується.

 

Генеральне консульство України в Гамбурзі

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux