У Гамбурзі відзначили День Гідності і Свободи
Опубліковано 21 листопада 2017 року о 16:34

Напередодні Дня Гідності і Свободи України, у рамках проведення Українсько-Німецького Року мов 18 листопада ц.р. у Генеральному консульстві України в Гамбурзі відбулися урочисті заходи.

Заходи розпочалися виконанням Гімну України та хвилиною мовчання у пам’ять всіх загиблих у боротьбі за Свободу, Гідність та Незалежність України.

Генеральний консул України в Гамбурзі Оксана Тарасюк звернулася до присутніх з привітальним словом. На початку відбулося відкриття виставки-ретростективи «4 роки» художниці і журналістки, засновниці культурної організації ArtMaidan Юлії Марушко. Присутні мали нагоду оглянути картини, які відтворюють хронологію країни в серці Європи: «Солдати часу», «Жінка і війна», «Анастазис».          

 Цього ж дня відбувся незабутній концерт української оперної співачки Софії Паламар та піаністки Олесі Сальвицької. Українські митці виконали твори українських композиторів А.Кос-Анатольського, В.Барвінського, С.Людкевича, М.Скорика та інших. Софія Паламар та Олеся Сальвицька добре відомі німецькій публіці. Випускниця Львівської музичної академії ім.М.Лисенка по класу вокалу С.Паламар у 2007 р. отримала стипендію Вагнерівського товариства Німечини у Львові. З 2013 року працює в Staatstheater Braunschweig, а з 2017 р. - у Semperoper Dresden. Піаністка О. Сальвицька, яка навчалася по класу фортепіано у Львівський музичній академії їм. М.Лисенка, потім у Вищій Музичній школі в Гамбурзі, і Ваймері уже понад 10 років проживає і творчо розвивається на теренах Німеччини, де також займається викладацькою діяльністю.

Того ж дня в приміщенні установи пройшов флеш-моб на підтримку започаткованої інформаційної кампанії #CrimeaIsBleeding, в центрі уваги якої – долі кримчан, які з гідністю протистоять репресіям та іншим випробуванням російського окупаційного режиму.

Серед численних відвідувачів, які цього вечора завітали до Генерального консульства були не тільки українці, керівники українських громадських організацій Півночі ФРН, але й чимало громадян Німеччини, які для себе відкрили силу сучасного українського мистецтва та змогли відчути культурні традиції нашого народу. Після завершення офіційної частини заходу присутні мали нагоду скуштувати страви української кухні та поспілкуватися у невимушеній атмосфері.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux