До уваги громадян України, які здійснюють трудову діяльність за межами країни!
Опубліковано 21 лютого 2018 року о 17:53

До уваги громадян України, які здійснюють трудову діяльність за межами країни!

 

           Інформуємо Вас про необхідність подання до контролюючих органів за місцем проживання в Україні декларації про свій майновий стан та доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом. За інформацією Державної фіскальної служби України, обов’язок подання декларації у громадян – платників податку, відповідно до норм Податкового кодексу України (далі – Кодекс) виникає у разі отримання ними протягом звітного року різних видів оподаткованих доходів, зокрема:

           у випадку, якщо при нарахуванні чи виплаті доходів податок не утримувався (пп.168.1.3 Кодексу);

           якщо доходи були отримані  від особи, яка не є податковим агентом та іноземні доходи (п.п. 168.2.1 п. 168.2 ст.168 Кодексу).

          Підпунктом 14.1.55 пункту 14.1 статті 14 Кодексі визначений дохід, отриманий з джерел за межами України, - це будь-який дохід, отриманий резидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності за межами митної території України, включаючи проценти, дивіденди, роялті та будь-які інші види пасивних доходів, спадщину, подарунки, виграші, призи, доходи від виконання робіт (надання послуг) за цивільно-правовими та трудовими договорами, від надання резидентам в оренду (користування) майна, розташованого за межами України, включаючи рухомий склад транспорту, приписаного до розташованих за межами України портів, доходи від продажу майна, розташованого за межами України, дохід від відчуження інвестиційних активів, у тому числі корпоративних прав, цінних паперів тощо; інші доходи від будь-яких видів діяльності за межами митної території України або територій, непідконтрольних митним органам.

          Просимо звернути увагу на те, що кінцевою датою подання декларації про доходи, отримані у 2017 році, визначено 2 травня 2018 року (включно).

          Завантажити бланк Податкової декларації про майновий стан і доходи, а також додаток Ф1 до податкової декларації (розрахунок податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб та військового збору з доходів, отриманих від операцій з інвестиційними активами) та додаток Ф2 до податкової декларації (розрахунок податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб та військового збору з доходів, отриманих самозайнятою особою) можна за наступним посиланням:

 

http://sfs.gov.ua/elektronni-formi-dokumentiv/podatok-na-dohodi-fizichnih-osib/

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux