13 вересня 2024 року у Ганновері генконсул зустрілася з Віце-премʼєр-міністеркою та міністеркою освіти Нижньої Саксонії Юлією Віллі Гамбург. Під час зустрічі були обговорені нагальні питання, що стосуються освіти українських дітей, які внаслідок війни опинилися у Нижній Саксонії. Темами зустрічі стали не лише їхня шкільна освіта, але й створення умов для вивчення української як мови походження та виявлення й заохочення здібних дітей попри недостатній рівень володіння ними німецької мови.
Доброю новиною стало те, що з листопада 2024 року у Нижній Саксонії у школах буде запроваджена можливість викладання української мови для тих, хто зголоситься щодо такої потреби. Сподіваємося, що і батьки, і діти проявлять необхідну активність, щоб українська мова міцно закріпилася у шкільній програмі Нижньої Саксонії.