22 жовтня 2024 року генконсул відвідала з робочою поїздкою столицю Нижньої Саксонії, де провела низку зустрічей для поглиблення регіонального співробітництва між цієї німецькою землею та її українським побратимом – Миколаївською областю та відстоювання прав та інтересів громадян України.
Зокрема, були проведені конструктивні бесіди з Президенткою земельного парламенту Нижньої Саксонії Ханною Набер та Міністром охорони здоров'я, праці та соціальних питань Нижньої Саксонії др.Андреасом Філіппі.
Також у рамках заходу відбулося відвідування Української Спілки Нижньої Саксонії, під час якого керівником українського генконсульства були передані підручники української мови для навчання дітей.