Співпраця між Нижньою Саксонією та Миколаївською областю: нові горизонти
Опубліковано 22 жовтня 2024 року о 17:29

22 жовтня 2024 року генконсул відвідала з робочою поїздкою столицю Нижньої Саксонії, де провела низку зустрічей для поглиблення регіонального співробітництва між цієї німецькою землею та її українським побратимом – Миколаївською областю  та відстоювання прав та інтересів громадян України.

Зокрема, були проведені конструктивні бесіди з Президенткою земельного парламенту Нижньої Саксонії Ханною Набер та Міністром охорони здоров'я, праці та соціальних питань Нижньої Саксонії др.Андреасом Філіппі.

Також у рамках заходу відбулося відвідування Української Спілки Нижньої Саксонії, під час якого керівником українського генконсульства були передані підручники української мови для навчання дітей.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux