16.08.2021, Гамбург
Представники Генерального консульства України в Гамбурзі відвідали військовослужбовців, які перебувають на лікуванні у військовому госпіталі.
Наші герої Сергій, Василь та Артем почувають себе відповідно до обставин і оптимістично налаштовані.
Від імені Генконсульства України висловили також вдячність керівництву, лікарям і медичному персоналу госпіталя за лікування та підтримку наших вояків.